V tednu od 20. 6. do 24. 6. 2022 ne bo 3. (odhod izpred OŠ Dob ob 14.45) šolskih prevozov.

Avtobusne linije od 1 . 4. 2022 dalje (1. odhod z avtobusne postaje matične OŠ Dob bo ob 13.10 ter ob 13.30 s postaje PŠ Krtina)

Avtobusne linije od 2 . 9. 2021 – 31. 3. 2022

Učenci so dolžni priti na avtobusno postajo najmanj 5 minut pred predvidenim prihodom avtobusa.

Vse šolske prevoze izvaja podjetje Avtobusni prevozi Stanko Šinkovec s.p.; telefon: 041-688-907

Pridružujemo si pravico do sprememb avtobusnih linij v primeru višje sile.

Pojasnilo za učenčev kasnejši prihod iz šole (učenec – vozač)

Vsak učenec ima svoj individualni urnik in zgodi se, da zaradi izvedbe vseh obveznih vsebin in razširjenega programa, na avtobus od oktobra dalje prihaja več učencev.

V takih slučajih moramo pri prevozu kot tudi pri drugih stvareh, po navodilu Občine Domžale, ravnati varčno in gospodarno.

Prevoznik s prvo vožnjo opravi krajšo relacijo, tako imenovano krajšo zanko, in nato še daljšo vožnjo, da se lahko varno odpeljejo domov vsi učenci.

Učenci do odhoda na drugo, daljšo vožnjo počakajo skupaj z učiteljem.