Priimek in ime:Dan:Ura:Prostor:
AVBELJ Natašasreda12.00 - 12.45kabinet DSP (PŠ Krtina)
BANKO Karmentorek09.20 - 10.05kabinet GOS, GUM, TJA
BOŽAK Ksenijaponedeljek07.30 - 08.15učilnica MAT
BOŽIČ Marijazbornicapo dogovorupo dogovoru
BRNOT Boštjančetrtek10.20 - 11.05kabinet ŠPO 1
BRNOT Lucijačetrtek09.20 - 10.05zbornica K
BÜRGER Ninapetek09.20 - 10.05zbornica
BURGER Mansutti Barbarapetek11.10 - 11.55kabinet SLJ, ZGO
ČERNČIČ Barbarasreda10:20 - 11:05učilnica DSP 4
FLERIN Majcen Andrejapo dogovorupo dogovorupisarna svet. službe
FUČEC Suzanatorek12.50 - 13.35kabinet GOS, GUM, TJA
GOMBOC Lidijatorek08.20 - 09.05učilnica 5. k
IVARTNIK Ingetorek12.50 - 13.35kabinet LUM
JAHIĆ Brigitasreda10.20 - 11.05kabinet DSP 2
JARC Irenapetek11.55 - 12.40zbornica K
JERKIČ Tinatorek10.20 - 11.05kabinet ŠPO 2
KALIN Natašapetek08.20 - 09.05učilnica DSP 5
KALŠEK ŠUMAH Barbaračetrtek11.10 - 11.55kabinet LUM
KLOPČIČ Lanasreda10.20 - 11.05kabinet GOS, GUM, TJA
KOKALJ Anjaponedeljek07:30 - 08:15kabinet ob učilnici 2. k
KOPRIVŠEK Sandrapetek12.00 - 12.45zbornica
KOS Melanijačetrtek11.10 - 11.55zbornica
KOSMATIN Vesnapetek07.30 - 08.15učilnica 4. b
KOVIČ Urškapetek11.10 - 11.55zbornica
KRAGELJ Natašatorek12.00 - 12.45kabinet SLJ, ZGO
KREN Blankačetrtek09.20 - 10.05kabinet FIZ, MAT
KRIŽMAN JESENOVEC Matejatorek12.00 - 12.45zbornica
KRIŽNIK VRHOVEC Damijanasreda12.00 - 12.45kabinet FIZ, MAT
KUHAR Sabinačetrtek12.00 - 12.45kabinet DSP 4
LAMBERŠEK Majačetrtek12.50 - 13.35zbornica
LIPAR Martinačetrtek12.00 - 12.45zbornica K
LOKAR Dašačetrtek12.00 - 12.45kabinet DSP 1
MAL Anjapetek09.20 - 10.05zbornica
MALIČ Jasminačetrtek11.10 - 11.55kabinet FIZ, MAT
MANDL Rokčetrtek10.20 - 11.05kabinet ŠPO 1
MLAKAR Sabinatorek12.00 - 12.45zbornica K
MURN Petraponedeljek10.20 - 11.05zbornica
NAJMAN VEDENIK Sonjapetek11.10 - 11.55kabinet KEM, NAR
NOVAK Anitasreda09.20 - 10.00kabinet LUM
OMAHNA Nastjatorek12.00 - 12.45računalniška učilnica
PETERC Jadrankatorek09.20 - 10.00hodnik pred učilnico 3. a
PIRNAT Elizabetačetrtek07.30 - 08.15kabinet ob učilnici 1. k
PLAZNIK Metapetek07.30 - 08.15zbornica
POGOREVČNIK Aleksandratorek11.10 - 11.55računalniška učilnica
RAJH Anjasreda12.50 - 13.35kabinet KEM, NAR
RUČMAN Lidijaodstotnaodstonaodstotna
SADAR Inestorek10.20 - 11.05kabinet ŠPO 2
SATLER Katjačetrtek11.10 - 11.55kabinet GOS, GUM, TJA
SLAPAR Anačetrtek11.10 - 11.55zbornica
SLIVNIK Darjapetek09.20 - 10.05kabinet LUM
ŠARC Lucijasreda11.10 - 11.55kabinet SLJ, ZGO
ŠIFRER Nadiatorek12.00 - 12.45zbornica
ŠUŠTARŠIČ TOMŠIČ Andrejapetek10.20 - 11.05kabinet GOS, GUM, TJA
TOPLIŠEK Matjažčetrtek08.20 - 09.05kabinet RAČ
URANIČ Karmenpetek08.20 - 09.05zbornica
VIDMAR Barbaraponedeljek09.20 - 10.05zbornica
VILAR Tjašaponedeljek07.30 - 08.15učilnica 4. k
VITANC Vodeb Špelačetrtek12.00 - 12.45zbornica
ZABUKOVEC Blaž Barbaračetrtek10.20 - 11.05zbornica
ZORENČ Jasnasreda11.10 - 11.55kabinet SLJ, ZGO

V primeru govorilnih ur (GU) v šoli je potrebno izpolnjevanje pogoja PCT in upoštevanje vseh navodil MIZŠ in NIJZ za preprečevanje širjenja okužb s covid-19.

Za GU v šoli ali na daljavo morate biti starši oz. skrbniki najavljeni najmanj 1 delovni dan prej.